Konu Başlıkları
- Hakkımızda
- Gizlilik İlkesi
- Üyelik Sözleşmesi
- İletişim Bilgileri
- Kargo ve Teslimat Bilgileri
- Sıkça Sorulanlar
- Müşteri Hizmetleri
- Satış Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi

 

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

www.fordyedekparcacisi.com uyesi olmak isteyen kullanicilarimizin "Uyelik Kayit Formu"nu doldurduktan sonra "Uyelik Sozlesmesi"ni eksiksiz okuyup onaylamalari gerekmektedir. Aksi taktirde uye olmalari mumkun degildir. Kullanicilar "Uyelik Sozlesmesi"ni onaylayip uye olduktan sonra sozlesmede yazan her seyi kabul etmis bulunmaktadirlar. Uye olan kullanicilar www.fordyedekparcacisi.com`da alisveris yapma hakki kazanirlar.

Her kullanicinin siteye giris yapabilmesi icin bir "Kullanici Adi" ve "Sifre"si olusturulmaktadir. Bu bilgiler sonradan degistirilebilir, yada kullanici tamamen uyelikten kendini silebilir. "Kullanici Adi" kisiye ozeldir, ayni isimle birden fazla kullanici bulunamaz. "Şifre" sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamı ile kullanıcının sorumluluğundadır. Web Sayfamız, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

Kullanici uye oldugu taktirde formda yazdigi butun bilgilerin tamamini onaylamis olur. Bu bilgiler eksiksiz ve dogru olmalidir.

 Urunlerin veya hizmetlerin fiyatları değiştirilebilir, bunun icin kullanicilara haber verme zorunlulugu bulunmamaktadir.

Sitede görüntülenen ürün resimleri ve özellikleri orijinalinden farklılık gösterebilir. Bu tip farklılıklardan firmamız sorumlu değildir.

 

www.fordyedekparcacisi.com`a uye olan kullanicilar asagidaki maddelerin tamamini kabul etmis olurlar:

• Kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluk kullaniciya aittir, bu hallerde üyeliği sona erebilir.

www.fordyedekparcacisi.com tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkı Web Sayfamız’a aittir.

• Web Sayfamız servislerini kullandığında ileri sürdüğü şahsi fikir, düşünce, ifade, Web Sayfamız ortamına eklediği dosyaların, gönderdiği kişilik bilgilerinin sorumluluğu kullaniciya aittir ve Web Sayfamızın bu dosyalardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.,

• Servislerinin kullanımı sırasında kaybolacak, ve/veya eksik alınacak, yanlış adrese iletilecek bilgi mesaj ve dosyalardan Web Sayfamız hiçbir şekilde sorumlu degildir.

• Web Sayfamızda sunulan hizmetlere Web Sayfamız tarafından belirlenen şekil dışında ve yetkisiz şekilde ulaşilamaz ve yazılımı hiçbir şekilde değiştirilemez, değiştirilmiş olduğu belli olanlar kullanilamaz ve sözü geçen maddelere uymadığı durumlarda Web Sayfamızın uğrayabileceği tüm maddi ve manevi zararları kullanici oder.

• Üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından dolayı gelebilecek zararlardan ötürü Web Sayfamız sorumlu degildir.

• Tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına, Uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar gönderilemez.

• Kullanıcı adı olarak kullanılabilecek rumuzları genel ahlak, görgü ve hukuk kurallarına uygun olmalidir.

• Diğer kullanıcılar taciz ve tehdit edilemez.

• Diğer kullanıcıların servisi kullanmasını etkileyecek şekilde davranilamaz.

• Kişi ya da kurumların isimlerini lekeleyici, çiğneyici, ahlaka aykırı, yakışıksız ya da kanun dışı materyal ya da bilgiler yayimlanamaz, basilamaz, dağıtilamaz.

• Reklam yapilamaz, herhangi bir mal ya da hizmet satilamaz ya da satılmasına yönelik teklifte bulunamaz, Anket, yarışma ya da zincir mektup faaliyetlerinde bulunulamaz.

• Web Sayfamız servislerini kullanarak elde edilen herhangi bir kayıt veya elde edilmiş malzemelerin tamamı ile kullanıcının rızası dahilindedir, kullanıcı bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı ve diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı ile kendisine aittir, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zararlardan dolayı Web Sayfamızdan tazminat talep edilemez.

• Web Sayfamızdan izin almadan Web Sayfamız servislerini ticari ya da reklam amacıyla kullanilamaz.

• Web Sayfamız, dilediği zaman veya sürekli olarak tüm sistemi izleyebilir.

• Kurallara aykırı davrandığı takdirde ve gerekli gördüğü durumlarda Web Sayfamız gerekli müdahalelerde bulunabilir,üyeyi servis dışına çıkarabilir ve üyeliğe son verme hakkına sahiptir.

• Web Sayfamız, kendi sistemini ticari amaçla kullanabilir.

Kullanicilar kanunlara göre postalanması yasak olan bilgileri postalamayaz ve zincir posta(chain mail), yazılım virüsü (vb.) gibi gönderilme yetkisi olmayan postaları dağıtamaz.

Kullanicilar başkalarına ait olan kişisel bilgileri kayıt edemez, kötüye kullanamaz.

Kullanicilar uye kullanıcı adıyla yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumludur.

• Müşteriler mal teslimi sırasında istenildiği takdirde geçerli bir kimlik kartı göstermeli, ilgili kimlik bilgilerinin kaydedilmesine izin vermeli ve ilgili yerlere imza atmak zorundadirlar, imza atmadıkları takdirde ürünün kendilerine teslim edilmeyebilir.

• Sitemiz içerisinde belirli zamanlarda yada zaman zaman başka internet sitelerine de bağlantılar bulunmaktadır. Sitemiz, bağlantı verdiğimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

• Sitemiz sözleşmeyi tek taraflı olarak değiştirme yada tadil etme hakkına sahiptir.

www.fordyedekparcacisi.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği Kullanıcıların üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

Sitemiz veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez.

www.fordyedekparcacisi.com üzerinden gerçekleşen işlemler ile www.fordyedekparcacisi.com ‘un doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir bağlantısı olmamasından mütevellit, Kullanıcılar alışveriş sitesindeki işlemlerden dolayı ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıkların yaratacağı, hertürlü iddia, talep veya hasar beyanlarından, www.fordyedekparcacisi.com ‘un sahiplerini, temsilcilerini ve/veya çalışanlarını sorumlu tutmamayı, tazminat talep etmemeyi ve üçüncü kişi ve kurumlar tarafından kendisine yöneltilecek her türlü talepten muaf tutmayı iş bu Sözleşmeyi onaylayarak  peşinen kabul ve beyan eder.

www.fordyedekparcacisi.com alışveriş sitesi üzerinden hileli, siyasi ve dini amaçlı, yanıltmaya yönelik, eksik ve / veya yanlış beyanda bulunan ve / veya Herhangi Bir Satın Alma İşlemi Gerçekleştiren Kullanıcıların tek taraflı olarak herhangi bir onay gerektirmeden ve önceden uyarıda bulunmadan geçici ve / veya süresiz olarak üyelikten ihraç etme hakkına sahiptir.

www.fordyedekparcacisi.com ‘un tamamıyla kontrolü dışında, internet kullanımından ( elektrik kesintisi, donanım problemleri, altyapı sorunları, doğal afetler, vs. gibi ) dolayı birçok sorunlar yaşanabilir. Bu ve bunun gibi sebeplerden, sitemiz hiçbir şekilde sürekli, kesintisiz hizmet vereceğini garanti veya taahhüt edemez.

www.fordyedekparcacisi.com ve Kullanıcı hukuken tamamen bağımsız taraflardır. Bu iki bağımsız taraf arasında herhangi bir iş ortaklığı ve / veya işçi / işveren ilişkisi bulunmamaktadır.

• Ürün bir başka şahıs tarafından teslim alınıyor ise ürünü teslim alan kişi, Web Sayfamız adına ürünü kendisine teslim eden kişinin ürünü kendisine gönderen kişiyi tanıdığına dair ibraz edebileceği belgeyi imzalamak zorundadir, belge imzalanmadığı takdirde ürünün teslim edilmeyebilir ve dolayısı ile sipariş gerceklesmez.

www.fordyedekparcacisi.com Yonetimi

Her turlu sorununuz icin bize ulasabilirsiniz.

Telefon: (0546) 546 64 62

e-mail: info@fordyedekparcacisi.com